YERİNDE BİLGİSAYAR TEKNİK SEVİSİ

İletişim
izmir_yerinde_bilgisayar_teknik_servisi_ısınma

ISINMA PROBLEMLERİ

İzmir yerinde bilgisayar Teknik Servisi Olarak, Tüm Masaüstü bilgisayarların bakımını yerinde gerçekleştiriyoruz. Masaüstü bilgisayarlar zamanla ve içerisinde bulundurdukları soğutma fanları sebebi ile, Çalıştıkları koşullar ne olursa olsun mutlaka toz ve kir toplarlar. Bu toz ve kir zamanla soğutma kanallarını tıkayarak, Hava akışına engel olurlar. Böylece bilgisayarlar ısınmaya ve performans düşüklüğüne Hatta daha büyük sorunlara yol açar. İzmir yerinde bilgisayar Teknik Servisi Olarak,Masaüstü bilgisayarlarınızın bakım ve onarım işlemlerini, adresinizde gerçekşeştiriyoruz.

izmir-yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-virüs-temizleme

VİRÜS TEMİZLEME

İzmir yerinde bilgisayar Teknik Servisi,Olarak.Tüm masaüstü bilgisayarlarınızda oluşan virüs bulaşma gibi problemleri. Veri kaybına uğramadan , Yerinde Bilgisayar Teknik servis hizmetimiz ile adresinizde gerçekleştiriyoruz.

izmir-yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-format

İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMLARI

İzmir yerinde bilgisayar Teknik Servisi,Olarak.Tüm işletim sistemlerinin kurulum ve onarımlarını, Sizleri yormadan, Adresinizde gerçekleştiriyoruz. Yerinde format servisimiz,7/24 Yerinde Bilgisayar Teknik servisi olarak,Hizmetinizdeyiz.

yerinde_bilgisayar_teknik_servisi_onarım

ARZA TANILAMA VE ONARIM

Yerinde Bilgisayar teknik serevisi,Olarak. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar onarımı, sahadaki deneyimli teknisyenler tarafından yapılmaktadır. İlk olarak, olası sorunları tespit etmek için bir bilgisayar teşhisi yapılır. Çoğu durumda, hatanın nedeni sadece birkaç dakika sonra belirlenir, ve Yerinde Bilgisayar teknik serevisi tarafından evinizde yada iş yerinizde başarıyla çözülebilir.

yerinde_bilgisayar_teknik_servisi_yedek_parça

YEDEK PARÇA VE PARÇA ONARIMI

Yerinde Bilgisayar teknik servisi olarak, önceliğimiz müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktır. Ancak Bilgisayar onarımının hemen yapılamadığı bazı durumlarda vardır. CPU, bellek, grafik kartları veya sabit sürücüler gibi yedek parçalar sipariş etmeniz gerekebilir, bu durumda bilgisayarınıza hemen onarım yapılamaz. Her bilgisayarın farklı donanım bileşenleri vardır. Örneğin, 2012 yılında tasarlanmış bir bilgisayar için teknisyenin yanında taşıyamayacağı bir bellek modülüne (RAM) ihtiyaç duyulabilir. Böyle bir durumda, bilgisayar onarımı uygun yedek parça gelene kadar ertelenir. Yerinde bilgisayar teknik servisi, olarak gerekli parçanın nerden nasıl sipariş veriliceği konusunda da sizin yanınızdayız

İZMİR YERİNDE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ

YETKİLİ DEĞİL, ETKİLİ SERVİS

0531 611 10 09