İZMİR NOTEBOOK TEKNİK SERVİSİ

İletişim
yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-notebook-ısınma

NOTEBOOK ISINMA PROBLEMİ

İzmir Yerinde notebook teknik servisi olarak, Isınma problemi yaşayan diz üstü bilgisayarlarınız için,Kalıcı çözümler üretiyoruz.Sizler bize gelmeden, Bizler sizlere geliyoruz ve tüm ısınma problemlerini,sizin kontrol ve gözetiminiz dahilinde yerinde gerçekleştiriyoruz.

yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-notebook-virüs-temizleme

NOTEBOOK VİRÜS TEMİZLEME

İzmir Yerinde Notebook teknik servisi olarak,Virüs bulaşmış dizüstü bilgisayarlarınızı veri kaybı yaşamadan, Yerinde notebook tamiri hizmeti vererek,sizin kontrol ve gözetiminizde gerekli virüs temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-notebook-sistem

NOTEBOOK İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMLARI

İzmir Yerinde Notebook Teknik servisi olarak, Tüm dizüstü bilgisayarlarınız uzman personelimiz tarafından,incelenerek donanımınıza en uygun işletim sistemi seçilerek yerinde kurulumları gerçekleştirilir.

yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-notebook-yedek

NOTEBOOK PARÇA DEĞİŞİM VE ONARIMI

İzmir Yerinde Notebook Teknik servisi olarak,Dizüstü bilgisayarlarınızın,Klavye,Ekran,Batarya,Şarz Aleti gibi donanımların tamir ve değişimlerini yerinde servis hizmetimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-notebook-internet

NOTEBOOK İNTERNET BAĞLANTI SORUNLARI

İzmir Yerinde Notebook bilgisayar servisi olarak, Dizüstü bilgisayarlarınızda yaşamakta olduğunuz,İnternet bağlantı problemlerini,Yerinde bilgisayar servisi hizmetimiz ile sizin kontrol ve gözetiminiz altıda çözüyoruz.

YERİNDE NOTEBOOK TAMİRİ

Magbilişim ve Exbilgisayar Olarak Tüm Dizüstü bilgisayarlarınızın Onarım ve Bakımlarını Yerinde sizin gözetim ve kontrolünüz altında Gerçekleştiriyoruz.

İletişim