Hakkımızda

İletişim
yerinde-bilgisayar-teknik-servisi-hakkimizda

Biz Kimiz..?

Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi Olarak, Mag Bİlişim Ve Ex Bilgisayar firmaları ile birlikte çalışmaktayız.2008 Tarihinden itibaren,İzmir ili sınırları içerisinde,Yerin de bilgisayar teknik servisi, Olarak hizmet vermekteyiz, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi,Olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunma çabası içerisinde,Olup.Müşterilerimize 7/24 Hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz Nelerdir..?

Yerinde bilgisayar Teknik Servisi,Olarak. Müşterilerimize,Yerinde Bilgisayar tamiri,Yerinde Notebook tamir ve bakımı,Web Tasarımı ve barındırma hizmetleri,Veri kurtarma,Veri Yedekleme Ve depolama Hizmetleri vermemizin yanında.Her türlü işletim sistemlerinin kurulum ve Sorunlarının Giderilmesi Hizmetlerinide sunmaktayız.Ayrıca Uzman Ekibimiz Virüs Temizleme ve Donanım konularına Hakim oldukları Kadar,Network Ve internet bağlantı problemleri,Modem kurulum ve Yazılım Güncellemeleri gibi işlemleride Profösyonel bir şekilde yapmaktadır.

Yerinde bilgisayar teknik servisi,Olarak.Müşterilerimize haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.Çalışma şeklimiz sadece Yerinde Bilgisayar Tamiri olarak gerçekleşmektedir,yaptığımız tüm işlemler müşterilerimizin kontrol ve istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.Tek amacımız Müşterilerimize karşı Dürüstlük ve Şeffaf bir çalışma şekli sunmaktır.

Bilgisayarınızda her hangi bir problemden dolayı parça değişimi gerekiyorsa,İzmir bilgisayar Teknik servisi,Olarak.Arızalı olan parça sökülerek Müşterimize Nerden alabileceği konusunda yardımcı olunarak.Müşterimiz tarafından Temin edilmesi sağlanır.Böylece müşterimizin aklında soru işaretlerine yer verilmez iken.Parça konusunda Müşterimizinde memnuniyeti sağlanmış olur.

Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi,Olarak.Müşterilerimize Haftanın 7 günü 24 saat canlı destek sunmaktayız.Ayrıca uzakta bağlantı programları kullanarak.Müşterilerimizin Hizmetlerimizden Tam destek almaları sağlanmaktadır.

Yeteneklerimiz...

İzmir Bilgisayar Teknik Servisi,Olarak yeteneklerimizden bazıları.

Donanım: 100%
İşletim Sistemleri: 100%
Veri Kurtarma: 100%
Web Tasarımı: 100%